تبلیغات
کارتون های برتر - معرفی تمامی ضد قهرمانان در سری ۲۰۰۳ لاک پشت های نینجا(سری سوم)

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

در ادامه ی مطلب به بررسی سری سوم مجموع تمامی ضد قهرمان های سری ۲۰۰۳ می پردازیم …

امروزه در تمامی داستان ها ، فیلم ها ، سریال ها و بازی های ویدیویی خلافکاران و مجرمان و ضد قهرمانان نیز به اندازه ی قهرمانان بازی ( حتی هم بیشتر ) ارزش دارند .   شاید شما هم این جمله ی معروف رو شنیده باشید که می گوید : دریای آرام ، ناخدای قهرمان نمی سازد . ضد قهرمان ها نیز به همان شکل باعث شده اند که لاکپشت ها و دوستانشان قهرمان شناخته شوند . در این پست به معرفی بیشتر ضد قهرمان ها می پردازیم . با ما همراه باشید . در هر سری از این پست ها ۵ دشمن نقد خواهد شد .


Foot Elite Guard


گارد زبده شریدر
شخصیت ضد قهرمان شردر ، در هر سری سربازانی از نینجا ها دارد . و در کنار آن ها نینجاهایی هستند که از بقیه ماهر ترند . در این سری یکی از این گروه نینجاها ، به گارد زبده ی شردر مشهور است . این گارد شامل ۴ نینجا است با کلاه های قشنگ ، سلاح های برّنده ، چشم و شنل قرمز و ماهر در استفاده از بمب دودزا و مایل به کشتن افراد برای شردر ! این گروه اولین بار لئوناردو را تنها گیر انداخته و در مبارزه با او ، به لئوناردو ضربه های سنگینی وارد کردند و شمشیرهایش را هم به اربابشان شردر تحویل دادند . سلاح های آن ها از راست به چپ تصویر ، نیزه سه سر ، شمشیر دو طرفه ، تبر و نیزه می باشد . وظیفه ی این گروه محافظت از شردر در مرحله آخر است . (آخرین دفاع شردر هستند) . این گروه نینجا ها تا آخر سریال در برخی جنگ ها حضور داشته و فقط برای شردر و کارای خدمت کرده اند .

Foot Mystics


نینجا های عارف در دوحالت مختلف زندانی و آزادی
باز هم یکی از مبارزان گروه فوت . این ۵ نفر ، هر یک به نماد یک عنصر (فلز ، خاک ، باد ، آتش ، آب) هستند . آن ها از زیردستان شردر شکست ناپذیر بودند که بعدا توسط اوترام شردر ، پیدا شده و دستگیر میشوند . اوترام شردر آن ها را در معبدی در ساختمان فوت اسیر میکند و آن ها را مجبور میکند که از وی محافظت کنند . آن ها نیز همیشه به دنبال راهی برای فرار بودند و لی شردر خیلی قدرتمند بود و همیشه جلوی آن ها را میگرفت . تا این که شردر به یک سیاره ی یخی تبعید شد و کارای جای او را گرفت . کارای در ابتدا ضعیف بود و نینجا های عارف نیز از این موقعیت خوب استفاده کردند تا خودشان و اربابشان را از تلسم آزاد کنند . پس کاری کردند که بیشاپ ، کارای و لاک پشت ها با دستان خودشان طلسمشان را بشکنند . آن ها در قسمت ۲۵ فصل ۴ دوباره آزاد شدند و در فصل ۵ نیز با تلاش فراوان ، اربابشان ، شردر واقعی یا شکست ناپذیر را آزاد کردند اما بعد از چند روز همراه با اربابشان دوباره برای همیشه نابود شدند .


Federation

سرباز های فدریش

لاک پشت ها در آخرین صحنه ی فصل ۱ اشتباهی به یک دستگاه دست زدند و ناگهان پودر شده و به یک سیاره به نام دِهونیب فرستاده میشوند . آنجا با یک ربات به نام فیوجیتوید آشنا میشوند و او میگوید که اسم اصلیش هانیکات بوده ، پروفسور است و فدریشن ها اینجا حکومت میکنند و میخواهند از دستگاهش سو استفاده کنند و … . و لاک پشت ها میفهمند که با استفاده از اختراع پروفسور هانیکات میتوانند به خانه برگردند . پس تصمیم میگیرند از هانیکات در مقابل نیرو های فدریشن حفاظت کنند . و بعدا مجودات فضایی ای به نام ترایسراتون ها وارد قضیه میشوند که دشمن خونین فدریشن ها هستند و آنها هم هانیکات را میخواهند . رئیس ارتش فدریشن ها ژنرال بلنک است و یک دستیار نیز دارد که اسمش لونِی است . که به فدریشن ها به خاطر پول خیانت میکند . لباس سربازان فدریشن شبیه لباس سربازی انسان هاست و سلاحشان نیز اسلحه ی لیزری است .


Triceraton Republicفرمانده موزار در حال دستور دادن
همانطور که فدریشن ها دنبال فیوجیتوید هستند که با توسط اختراعش ترایسراتون ها را نابود کنند ، ترایسراتون ها نیز همین قصد را در مورد فدریشن ها دارند . اما ترایسراتون ها چین ؟ دایناسور ؟ کرگدن ؟ اسم ترایسراتون از گونه ای از دایناسور های همین شکلی به نام ترایسراتوپ گرفته شده است . پس ترایسراتون ها گونه ای از دایناسور های فضایی هستند . آن ها قبلا در سیاره ی فدریشن ها زندگی میکردند اما روزی تصمیم گرفتند مستقل شوند . آنها در ابتدا اسم جمهوری ترایسراتون ها را برای خود انتخاب کردند . بعد آنها برای خود سفینه هایی مخروطی شکل ساختند . به طوری که هر کدام از آنها ، ۲۰ تا سفینه در همین شکل در ابعاد کوچک در کنار خود حمل میکردند . آنها حتی برای خود یک سیاره نداشتند و در سفینه ها ، معلق در فضا زندگی میکردند . در زمان حال رئیس جمهور آنها ترایسراتونی قرمز به نام زنرامون و فرمانده لشکرشان نیز موزار نام دارد که در تصویر بالا مشاهده میکنید . لاک پشت ها وقتی توسط ترایسراتون ها دستگیر میشوند و به زندان برده میشوند ، با ترایسراتونی صلح طلب به نام تراکسیموس آشنا میشوند که در نهایت ، به کمک فرمانده موزار جمهوری ترایسراتون ها را از فرماندهی یک نفر خارج کرده و یک شورا ایجاد میکند . همچنین زنرامون و ژنرال بلنک را نیز به زندان می اندازد و ترایسراتون ها را با فدریشن ها متحد میسازد .

Savanti Romeroساوانتی رومرو

ساوانتی رمرو ، قبلا ، در کاخ عالیجناب زایمونتینیس ، ارباب زمان زندگی میکرد . تا این که زایمونتینیس یک روز او را وقتی دید که میخواست عصای زمان را بدزدد . او هم ساوانتی را به سال ۱۴۰۶ میلادی تبعید میکند . ساوانتی رومرو ، هر لحضه دنبال فرصتی بود که از آنجا فرار کند و انتقام بگیرد . او فرصتی بدست آورد . بله ، رنت (دختر زایمونتینیس) و لاک پشت ها به اشتباه ، به همان جا به وسیله ی عصای زمان آمدند . ساوانتی سعی کرد که عصا را بدزدد ولی موفق نشد و دوباره ، اینبار به عصر دایناسور ها تبعید شد . او بعد از جمع کردن نیرو (دایناسور ها) ، لاک پشت هارا به پیش خودش آورد تا از آن ها انتقام بگیرد و رنت را بکشد . ولی باری دیگر موفق نشد که عصای زمان و یا رنت را بدست بیاورد و برای همیشه از بین رفت .


با همکاری tmntfans.ir

برچسب ها: معرفی تمامی ضد قهرمانان، سری ۲۰۰۳ لاک پشت های نینجا،

تاریخ : پنجشنبه 15 مرداد 1394 | 09:42 ب.ظ | نویسنده : هادی عظیمی | نظرات و انتقادات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.